Kurucunun Mesajı

Sevgili Gençler,

Öncelikle Güneşli Limit ailesi adına sizleri selamlıyorum;

Dünya ve Ülkemiz covid-19 salgını ile mücadele veriyor ve bu süreçte bundan en çok etkilenen alanlardan biri eğitim alanıdır.COVİD-19 salgını eğitimi büyük bir sekteye uğratmıştır.Fakat şimdi karamsarlığı geride bırakıp , yeni hedefler belirleme zamanı.

Güneşli Limit ailesi olarak; profesyonel idari kadrosu,alanında uzman öğretmenleri,ileri derece teknolojik alt yapısı ile siz değerli öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmaya hazırız.Bunların yanı sıra 7/24 açık , 400 kişi kapasiteli kütüphanemiz size rahat bir çalışma ortamı sağlarken ,bu süreçte sizin yanınızda olacak eğitim danışmanlarımız ,rehber öğretmenlerimiz sizlere yol gösterecek.

İlk yılımızda büyük adımlar attık.2021 LGS Bağcılar 1.sini Güneşli Limit’ten çıkararak hedeflerimizin büyüklüğünü ortaya koymuş olduk.Vizyonumuz her yıl daha fazla öğrenciyi hayallerine ulaştırmak.

Herbert Spencer’in dediği gibi” Eğitimin asıl büyük amacı, bilgilenmek değil, eyleme geçmektir”. Senin içinde harekete geçme zamanı ,Güneşli Limit’te seni bekliyoruz…

KURUCU/MÜDÜR

HÜSEYİN KÖROĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Bir sorunuz var mı?
Merhaba, detaylı bilgi için 7/24 Whatsapp'tan bizlere ulaşabilirsiniz.